8

بهترین قالیشویی

5 6 7

بهترین قالیشویی

بهترین قالیشویی

بهترین قالیشویی

امروزه دغدغه همه برای انتخاب یک قالیشویی به عنوان بهترین قالیشویی از قبل بیشتر شده است. می توان گفت قالیشویی به عنوان بهترین قالیشویی انتخاب می شود که موارد زیر را برآورده کند:

اولاً قالیشویی باید دارای مجوز رسمی و معتبر باشد . که این مجوز را می توان از اتحادیه ها درخواست کرد و از درستی آن آگاه شد.

دوماً قالیشویی باید دارای کادری مجرب و زبردست باشد تا به مراحل شستشوی یک فرش و حتی رفو کردن و نحوه غبارروبی و رنگبرداری یک فرش را بدرستی بدانند.

سوماً قالیشویی باید در دسترس باشد یعنی در حومه شهر قرار رفته باشد.

چهارماً قالیشویی از بهترین خدمات به مشتری برخوردار باشد که شامل موارد زیر است:

 1. برخورد با مشتری که نحوه ارتباط با مشتری از اولین گزینه هاست و دارای اهمیت بیشتری است که چگونه با مشتری خود در هر زمانی به بهترین نحو ممکن ارتباط مناسب رفتار کند.
 2. کیفیت شستشو است که از چه مواد شوینده ای در این زمینه استفاده می کند و چه وسایلی را به کار می برد.
 3. زمان تحویل که باید قالیشویی در مورد زمان تحویل فرش مشتری را در همان زمان مقرر شده در برگه و یا فیش که به مشتری گفته است تحویل دهد.
 4.  عمل به تمام تعهدات خود که در مورد نگه داری از فرش مشتری است و در صورت بروز هرگونه مشکل برای فرش مشتری اعم از پارگی یا آتشسوزی و حوادث غیر قابل پیش بینی پاسخگوی مشتری باشد.

پنجماً  میزان رضایت مشتری از کار قالیشویی است که می توان از آشنایان و فامیل پرس و جو کرد و به یک اطمینان خاطر در مورد ان رسید و در صورتی که دیگران قالیشویی و کارش را مورد تائید قرار دادن آن قالیشویی را به عنوان بهترین قالیشویی از بین تمام قالیشویی های موجود در محدوده ی محل سکونت خود قرار داد.


برچسب ها :
تاریخ : ۱۶ دی ۱۳۹۶
نویسنده : savin7t5y
لینک کوتاه مطلب : http://savintehran.ir/?p=235
9
10
شما میتوانید در تمام روز های هفته و در 24 ساعت با شماره " 09124700636 "برای ثبت سفارش خود در تماس باشید

اطلاعات تماس

  آدرس: پاسداران، گلستان پنجم، خیابان مکران، خیابان یازدهم پلاک 27

  02177110079

  02122058012

  09124700636

دسته‌ها

درباره ما

  قالیشویی ساوین با تجربه دیرین استادکاران برتر وتوانمند این صنف وتجهیزات بسیار کامل وبا آگاهی از علم روز. درخدمت شما همشهریان عزیزمیباشد. باورداریم نسبت به اعتماد واطمینان که جامعه در اختیار ما قرار داده است. مسئولیم از این رو. ما اعضای خانواده قالیشویی ساوین همواره تلاش میکنیم. با خدمات رسانی هرچند کوچک گامی برداشته ونسبت به مردم و جامعه خود ادای دین کنیم. از هیچ خدمتی فروگذار نخواهیم ماند.