قاليشويي شمال تهران

قالیشویی شمال تهران

قالیشویی شمال تهران

قالیشویی ساوین

شست و شو و نظافت فرش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و رعایت اصول و قواعد خاص آن سبب خواهد شد تا فرش دست باف کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و حتی الامکان خصوصیات ظاهری و ساختمانی خود را حفظ کند.شستشوی فرش بطور معمول یک بار بعد از پرداخت و بار دیگر پس از طی سالیانی چند صورت میگیرد.

فرش به خانه شما هویت می بخشد. هر مهمانی که وارد منزل شما می شود، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند، فرش است. حال اگر فرش یا قالی شما دارای طرح و نقش نگاره های زیبا باشد، زیبایی بیشتری را می تواند در نظر بیننده ایجاد کند. اما اگر بخواهیم که طرح ها به خوبی دیده شوند، مستلزم این است که فرش شما تمیز باشد. متاسفانه بعضی از افراد بدون دقت به لکه های موجود و پاک کردن آن ها، تمام مکان های دیگر تمیز موجود را زیر سوال می برند. همانطور که می دانید، بهتر است که هر هفته حداقل یک بار فرش را جارو بکشید تا از کثیف شدن آن جلوگیری کنید اما بعضی اوقات جاروکشیدن واستفاده از مواد شوینده نمی تواند تضمینی بر تمیز بودن فرش وقالی شما باشد. برای همین است که توصیه می کنیم حتما آن را به یک قالیشویی معتبر بسپارید. قالیشویی شمال تهران نیز جزء یکی از معتبرترین قالیشویی هاست که توانسته خود را در تمام امور مربوط به فرش، موکت،مبلمان به بهرین نحو خود را نشان داده است .

کارهایی که در قالیشویی شمال تهران انجام میگیرد شامل : شستشوی فرش ، خشکشویی ، رفوکردن ، رنگبرداری ، دارکشی و ریشه دوزی و …. است که با تمام توان خود در راستای ارائه بهتر خدمات خود وارد شده است و نشانه این خدمات و کیفیت  بالای آن، رضایتمندی مشتری از کار قالیشویی شمال تهران است.

قالیشویی شمال تهران نامی آشنا بر سر زبان مردم کوچه و بازار است که شعار آن که تلاش برای رضایت مشتری است را سرلوحه کارش قرار داده است و به خوبی می داند کیفیت کار بهترین سرمایه برای جلب رضایت مشتری است.

اخبار مرتبط

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   اخبار
  •   تاریخ انتشار :  2018/01/11