قالیشویی ساوین خوبه

قالیشویی ساوین خوبه

اگر کسی از مشتریان قدیمی ما بپرسند:به نظرت قالیشویی ساوین خوبه؟ بدون شک پاسخ خواهد شنید:بله ! قالیشویی ساوین خوبه،واقعا خوبه! من سال‌هاست که با قالیشویی ساوین آشنام. مشتری مداری از اهداف اصلی شرکت قالیشویی ساوین است. این شرکت با ارائه کار خوب و مناسب به مشتریان خود آنها را تا حد زیادی راضی نگه داشته است. رضایت مشتریان از این شرکت موجب افزایش برکت و گرمی بازار قالیشویی ساوین است.از خصوصیات کارکنان این شرکت یکی هم این است که به ارامش به گلایه‌ها و سخنان مشتریان گوش کرده و در صورتی که حق با مشتریان باشد دوباره کار را انجام می‌دهند و در غیر این صورت با ارائه مدارک حتما او را مجاب می‌کنند تا مساله به بهترین صورت حل شود. از طرفی داشتن شعبات مختلف در سرتاسر تهران و مدیریت این شعبات به طور دقیق و یکسان خدمت رسانی به همشهریان را راحت تر می‌کند.نزدیکی راه به خانه‌های مشتریان موجب می‌شود که معطلی آنها کم باشد و قالی‌ها زودتر به دست صاحبانشان برسد. علاوه براین مشتری می‌تواند از کارکنان شرکت قالیشویی ساوین راجع به چگونه تمیزنگه داشتن فرش بعد از شستشو مشاوره بگیرد. فرش‌ها هرچند هم خوب و تمیز شسته شوند اما در نگهداری آنها باید تلاش فراوان شود. زیرا با لک شدن دوباره فرش نیاز دوباره به شستشو پیدا می‌کند.

چرا قالیشویی ساوین خوبه؟:

قالیشویی ساوین مثل همهء شرکت‌های دیگر در باره چگونگی ارتباط با مشتری با آنها گفتگو و تبادل نظر می‌کند، از این روست که برای این ارتباط راهکارهای متفاوتی دارد. به محض ایجاد یک راه تازه شرکت قالیشویی ساوین تلاش می‌کند این راه تازه ،سریع و آسان را نیز امتحان کند. چندخط تلفن ، داشتن سایت اینترنتی و بودن در شبکه‌های اجتماعی نمونه‌هایی از این راه‌های تازه است که شرکت قالیشویی ساوین تلاش کرده است همپای سایر مردم جامعه به تکنولوژی ارتباطی بپیوندد.علاوه بر این این شرکت پابپای پیشرفت‌های تکنولوژی در صنعت فرش شویی نیز با خرید سیستم‌های جدید و به روز دقت و سرعت را در شستشوی فرش افزایش داده و تلاش می‌کند رضایتمندی مشتری را افزایش دهد.ماشی‌هایی از قبیل ماشین شستشوی تمام اتوماتیک، ماشین شستشوی دستی، ماشین خشک کن حرارتی، ماشین ابگیرلوله ای ووو . خرید انواع ماشیهای شستشو علاوه بر این که کار کارکنان این شرکت را راحت تر میکند ،فرش را تمیزترو سالم تر به مشتری میرساند.تمام تلاش کارکنان این شرکت تحویل یک قالی تمیز و براق به دست مشتری بدون اسیب است. بنابراین استفاده از مواد شوینده‌ای که میزان اسیدیته یا قلیایی بودن آن مشخص و با الیاف فرش متناسب است ،سعی می‌کند رنگ الیاف فرش تا حد زیادی ثابت بماند. لازم به ذکر است که کاربرد این شوینده‌ها از فرشی به فرش دیگر متفاوت است ،چرا که نوع الیاف هر فرش و نو یا کهنه بودن هر فرش و دستباف یا ماشینی بودن فرش‌ها نیز با یکدیگر تفاوت دارد. قالیشویی ساوین خوبه چرا که همه نکات دقیق شستشوی فرش را در نظر می‌گیرد.

اینکه طی سی سال تلاش در عرصه شستشوی فرش حتی یک مورد شکایت در اتحادیه علیه شرکت قالیشویی ساوین طرح نشده هم یک دلیل دیگر براثبات این نکته هست که: واقعا قالیشویی ساوین خوبه !!!

 

قالیشویی ساوین خوبه

قالیشویی ساوین خوبه

 

اخبار مرتبط

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   اخبار
  •   تاریخ انتشار :  2018/12/30