8

قالیشویی شرق

5 6 7

قالیشویی شرق

قالیشویی شرق

قالیشویی شرق

قالیشویی مدت مدیدی است که به عنوان یک شغل در ایران ثبت شده است و افراد زیادی به این شغل و حرفه روی آورده اند و در حال حاضر، امروزه تعداد قالیشویی هایی که در کشور مشغول به کار هستند نسبت به گذشته که تعداشان انگشت شمار بوده اند، از تعداد قابل توجهی وجود دارد.این صنف نیز مانند اصناف دیگر دارای اتحادیه قالیشویی می باشد. همه اصناف وارد شده در این حرفه باید دارای مجوز رسمی تاسیس باشند که این مجوزها را شما می توانید از اتحادیه درخواست کنید.

قالیشویی شرق از جمله قالیشویی هایی است که برای اعتبار بخشیدن به کار خود با مجوز رسمی و معتبر شروع به کار کرده است. و این قالیشویی از زمانی که پا در عرصه قالیشویی گذاشته است و اعتبار خود را در گرو کار ارائه شده می داند و به دنبال رضایتمندی مشتری خود استو با تمام امکانات پیشرفته ای که در اختیار دار،در زمینه های مختلف مربوط به فرش و موکت، مبلمان از جمله شستشوی فرش ، رفو کردن ، رنگبرداری و … با تمام توان و نه تنها با تکیه بر امکانات بلکه با تکیه بر تجربه پرسنل مجرب خود که سالهاست در قالیشویی شرق همکاری می کنند، شما را به اطمینان مطلوب برای انتخاب به قالیشویی شرق از بین تمام گزینه های موجود برای انتخاب به عنوان اولین گزینه می کند.

نگرانی و دغدغه هایی که در گذشته همه برای یک زندگی پاکیزه به فکر می انداخت امروزه با ورود قالیشویی ها و کسب اطمینان مشتری به خود برطرف شده است و هرجا که سخن از اعتماد به زبان جاری می شود، تنها نام قالیشویی شرق برجسته تر از دیروز نمود پیدا می کتد. و به چاس این همه اعتمادی که به این قالیشویی داشته و دارید، بهترین نمونهکارها را ارائه می دهد.

قالیشویی شرق علاوه بر جلب اعتماد، خوش قولی را راز موفقیت خود می داند هر آنچه را که به آن سپرده باشید را در همان زمان مقرر شده تحویل می دهد.


برچسب ها :
تاریخ : ۱۴ دی ۱۳۹۶
نویسنده : savin7t5y
لینک کوتاه مطلب : http://savintehran.ir/?p=208
9
10
شما میتوانید در تمام روز های هفته و در 24 ساعت با شماره " 09124700636 "برای ثبت سفارش خود در تماس باشید

اطلاعات تماس

    آدرس: پاسداران، گلستان پنجم، خیابان مکران، خیابان یازدهم پلاک 27

    02177110079

    02122058012

    09124700636

دسته‌ها

درباره ما

    قالیشویی ساوین با تجربه دیرین استادکاران برتر وتوانمند این صنف وتجهیزات بسیار کامل وبا آگاهی از علم روز. درخدمت شما همشهریان عزیزمیباشد. باورداریم نسبت به اعتماد واطمینان که جامعه در اختیار ما قرار داده است. مسئولیم از این رو. ما اعضای خانواده قالیشویی ساوین همواره تلاش میکنیم. با خدمات رسانی هرچند کوچک گامی برداشته ونسبت به مردم و جامعه خود ادای دین کنیم. از هیچ خدمتی فروگذار نخواهیم ماند.