8

قالیشویی شمال

5 6 7

قالیشویی شمال

 

در سالهای متوالی امر قالیشویی جزء شغل هایی قرار گرفته است که به راحتی قابل دسترس است . یکی از اصناف از مجموعه اصناف در شغل قالیشویی که اعتماد همه را به خود جلب کرده است قالیشویی شمال است .

قالیشویی شمال همانند همه قالیشویی های موجود در این عرصه ابتدا با تمام تجاربی که کسب کرده و سپس با تمام توانو امکانات خود توانسته است رضایت تمام مشتریان خود را جلب کند و در این زمینه علاوه بر شستشوی فرش و موکت و مبلمان در زمینه های مختلف مربوط به وسایل منزل نیز پا نهاده از جمله : رفوگری، رنگبرداری، لکه بری، خشکشویی و غیره را می توان نام برد.

گرچه انتخاب یک قالیشویی به عنوان انتخاب اول و بهترین انتخاب کار سختی است ولی راههای زیادی برای رسیدن به اطمینان وجود دارد و یکی از آنها پرس و جو از فامیل و آشنایان و دوستان می باشد و با رضایتمندی آشنایان و اطمینانی که آنها به شما می دهند، شما میتوانید برای اولین گزینه برای انتخاب، قالیشویی شمال، را در لیست انتخاب خود قرار دهید و بعد از حصول اطمینان خاطر از  آشنایان به سراغ حصول اطمینان از مجوز رسمی قالیشویی که به آسانی از طریق اتحادیه این صنف در دسترس است، لوازم منزل خود را از جمله فرش های نفیس خود را به راحتی در اختیار آن قرار دهید. و ما به شما اطمینان می دهیم که توان خود را در جلب رضایت شما به کار ببندیم . تا شما نیز با اطمینان خاطر در طی چند سال متوالی ، ما را به دیگران معرفی نمایید و خود نیز از دیگر خدمات قالیشویی شمال استفاده نمایید.حصول اطمینان خاطر شما از کار ما و انتخاب ما به عنوان انتخاب اول برای بدست آوردن بهترین نتیجه در تمام امور مربوط به فرش و موکت و مبلمان از افتخارات ما محسوب میگردد و هر روز ما رضایت شماست.

 

قالیشویی شمال

قالیشویی شمال


برچسب ها :
تاریخ : ۱۳ دی ۱۳۹۶
نویسنده : savin7t5y
لینک کوتاه مطلب : http://savintehran.ir/?p=198
9
10
شما میتوانید در تمام روز های هفته و در 24 ساعت با شماره " 09124700636 "برای ثبت سفارش خود در تماس باشید

اطلاعات تماس

    آدرس: پاسداران، گلستان پنجم، خیابان مکران، خیابان یازدهم پلاک 27

    02177110079

    02122058012

    09124700636

دسته‌ها

درباره ما

    قالیشویی ساوین با تجربه دیرین استادکاران برتر وتوانمند این صنف وتجهیزات بسیار کامل وبا آگاهی از علم روز. درخدمت شما همشهریان عزیزمیباشد. باورداریم نسبت به اعتماد واطمینان که جامعه در اختیار ما قرار داده است. مسئولیم از این رو. ما اعضای خانواده قالیشویی ساوین همواره تلاش میکنیم. با خدمات رسانی هرچند کوچک گامی برداشته ونسبت به مردم و جامعه خود ادای دین کنیم. از هیچ خدمتی فروگذار نخواهیم ماند.