8

قالیشویی غرب

5 6 7

قالیشویی غرب

قالیشویی غرب

قالیشویی غرب

امروزه دغدغه همه تمیزی و پاکیزگی منزل است و این نگرانی در نزدیک شدن سال جدید به اوج خود می رسد. بسیاری از نگرانی ها برای تمیزی منزل از جمله تمیزی فرش ها و موکت و مبلمان با ورود قالیشویی به صفر رسیده است و قالیشویی غرب نیز در این راستا و در کاهش نگرانی ها سهم بسزایی داشته است. درست است که شستن فرش های کثیف در گذشته در منزل در حیاط خانه انجام می شده، ولی امروزه با ساختمانهای سر به فلک کشیده و فرهنگ آپارتمان نشینی در خیلی از شهرها، شستن فرش در منزل امکان ندارد و ضرورت به وجود آمدن و زمان ایجاد قالیشویی نیز از همین زمان آغاز شده است. اعتمادی که الان از کار قالیشویی ها در بین مردم در جریان است نسبت به گذشته بیشتر شده و همه آن به خاطر نتایج خوبی است که از قالیشویی ها دیده شده است. حتی می توان گفت این اعتماد از تعاریف آشنایان و دوستان از کار یک قالیشویی ایجاد شده است.

باید بدانیم که در امر شستن فرش تنها ملاک تمیزی فرش نیست بلکه کسانی که این حرفه را پذیرفته اند به خوبی می دانند که باید برای شستن هر فرش، موا شوینده مناسب با آن فرش را استفاده کرد تا صدمه به تار و پود فرش زده نشود. قالیشویی غرب تمام این موارد را مدنظر دارد تا شما را علاوه به اینکه به خواسته یتان برساند به اطمینان خاطر نیز برساند.

امکاناتی که در قالیشویی غرب برای امر شستن و رفو کردن و رنگبرداری و … استفاده می شود، متفاوت می باشد و از پیشرفته ترین ابزار در هر کدام از کارها استفاده می شود و با تمام تجربه در این راستا قدم برداشته و فرش های شما را به تمیزی روزی که آن را خریده اید، تحویل می دهد. در آخر می توان گفت اعتماد شما نتیجه کار خوب ماست و ن را اجر می نهیم.

 


برچسب ها :
تاریخ : ۱۴ دی ۱۳۹۶
نویسنده : savin7t5y
لینک کوتاه مطلب : http://savintehran.ir/?p=211
9
10
شما میتوانید در تمام روز های هفته و در 24 ساعت با شماره " 09124700636 "برای ثبت سفارش خود در تماس باشید

اطلاعات تماس

    آدرس: پاسداران، گلستان پنجم، خیابان مکران، خیابان یازدهم پلاک 27

    02177110079

    02122058012

    09124700636

دسته‌ها

درباره ما

    قالیشویی ساوین با تجربه دیرین استادکاران برتر وتوانمند این صنف وتجهیزات بسیار کامل وبا آگاهی از علم روز. درخدمت شما همشهریان عزیزمیباشد. باورداریم نسبت به اعتماد واطمینان که جامعه در اختیار ما قرار داده است. مسئولیم از این رو. ما اعضای خانواده قالیشویی ساوین همواره تلاش میکنیم. با خدمات رسانی هرچند کوچک گامی برداشته ونسبت به مردم و جامعه خود ادای دین کنیم. از هیچ خدمتی فروگذار نخواهیم ماند.